שאלות ותשובות על תכנון אירוע יום הולדת לבנות בגיל 8

פעמים רבות שאלו אותי מה זה אומר פעילות יום הולדת לגיל 8 לבנות בלבד, במיוחד כיום כשמשרד החינוך מעודד את הזמנת כל ילדי הכיתה והימנעות מתופעת המוזמנים בלבד. ברוב המקרים הכוונה היא למסיבה נוספת  למסיבת הכיתה, המיועדת לבנות בלבד, ויש לכך מספר הצדקות גם בפן החינוכי. את הבנות בגיל הזה מעניינים תחומים שונים לחלוטין מאשר את הבנים, ואין כמו מסיבת יום ההולדת של אחת מהן בשביל לממש עניין זה. דבר נוסף, בל נשכח שבגיל 8 הבנות כבר השלימו ברובן שנה עד שנה וחצי לימודים בבית ספר, ויש בכך כדי לומר שהן מתחילות תקופה "של גדולות" הרחק מגן הילדים. גם זה מצריך ערב או 2 בשנה לבנות בלבד.

כיצד מעריכים עבור שירות מפעילה ליום הולדת מחיר?

המחיר מבוסס על מספר אייטמים שיכולים להיות מוצגים במסגרת יום הולדת בנות גיל 8. ניתן לצרוך אייטמים בהם הבנות הן משתתפות פסיביות כמו צפייה במפעילה מממשת הצגה לילדים ליום הולדת המתאימה לבנות בלבד, או הרקדה לבנות. הסוג השני של האטרקציות הוא כזה שבו הבנות הן משתתפות אקטיביות, כלומר הן לומדות (בקווי מתאר בסיסיים מאד יש לומר) תחום עניין חדש בסדנא לבנות. יום הולדת בנות גיל 8 הוא זמן מצוין להתנסות בתחומים חדשים, ואולי משם יצמח הרעיון לשלוח אחת מהן לחוג מקצועי, מי יודע. התמחור של השירותים הללו מבוסס על חומרי הגלם החד פעמיים שהמפעילה מביאה עמה, ועל ההשקעה שלה בתכנון הפעילויות לפני הצגתן.

כיצד יש לשבץ את האטרקציות באירוע עצמו מבלי לגרום לפיזור ועיכובים?

יום הולדת בנות גיל 8 הוא אירוע שקל מאד להתפזר בו וללכת לאיבוד בשונה ממה שתוכנן. לכן, חשוב לא רק לתכנן, אלא לוודא שכל אטרקציה שולבה בלוח זמנים מוגדר מראש. הצגה לילדים ליום הולדת המיועדת לבנות, סדנאות יום הולדת בנות גיל 8, הרקדות ואטרקציות גיבוש לילדים נוספות צריכות להכיל שעת התחלה ושעת סיום ברמת הפרט, כולל הקצבת זמן להפסקה, אם יש בכך צורך.

כיצד נוכל להבטיח שאכן תהיה תמורה לאגרה, כלומר תתקיים מסיבה מיהנה ומספקת?

ככל שתחליטו להשקיע בשירות של מפעילה ליום הולדת מחיר יקר יותר, כך אתם מגדילים את הסיכוי למסיבה איכותית ובלתי נשכחת יותר. מסיבת בנות איכותית יכולה להתבצע עם פחות אטרקציות ופחות מאורעות פנימיים, אבל כל אחד מהם מבוצע באיכות יתר בהשוואה למצב סטנדרטי. לזאת, אנו סבורים, אתם צריכים לשאוף.

 

 

Call Now Button

השאירו פרטים כאן:

חייגו אלינו: